Ważna sprawa

 • 23 sierpnia 2012 z 21:16 #10555
  Darek Grenadier
  Participant

  Witam.

  Możliwe, że jest to zwykła ściema dla podbicia popularności, ale wolę umieścić, co by ludzie mający większe możliwości mogli sprawdzić sprawę.

  Informacja

  Jeśli macie potwierdzone informacje, że to oszustwo prosiłbym o sprostowanie i zamknięcie tematu.

  23 sierpnia 2012 z 22:24 #10556
  Horhe
  Participant

  Najlepiej będzie pogadać z poszukiwaczami, którzy przetrzepują ziemię z wykopu. A tacy na pewno są

  6 września 2012 z 14:23 #10584
  M.A.R.O.
  Participant

  Lata temu gadalem z inzynierem-gornikiem ze Slaska, ktory wiercil pierwsza linie metra. Wtedy powiedzial, ze robota idzie wolno, bo nie dosc, ze Warszawa stoi na gruncie niespecjalnie sie nadajacym do budowy kolei podziemnej, to jeszcze codzienne robotnicy trafiaja na przeszkody w postaci stert broni, okazyjnie niewypalow oraz setek szczatkow ludzkich pogrzebanych w piwnicach w czasie Powstania. Lewa strona Warszawy nie do konca zostala odbudowana na starych fundamentach – to po pierwsze. A po drugie tam gdzie nie odbudowywano calych kwartalow kamienic, nie przeszukiwano zbyt dokladnie tago co pod ziemia lecz zasypywano ziemia i gruzem a czesto z wierzchu betonowano. Teraz pewnie to co tam zostalo pogrzebane spada na lby robotnikom metra.
  Skad wiem o „plombowaniu” czesci zasypanych piwnic? Od naocznych swiadkow, czyli od mojej rodziny, ktora nie tylko rzecz widziala, ale jak i spora czesc starych warszawiakow udzielala sie przy odgruzowywaniu stolicy.
  Inzynier-Slazak powiedzial wtedy. Mieszkacie na jednym wielkim cmentarzu i sami nie zdajecie sobie z tego sprawy.

  18 września 2012 z 12:09 #10625
  Koroniarz
  Keymaster

  Dzisiejszy Omet zamieszcza materiał wideo na ten temat:

  Pozdrawiam!

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.