Racławice

• 10 maja 2010 z 07:59 #8360
    senator
    Participant

W tą sobotę i niedziele odbyła się impreza pod Racławicami. Szkoda że Polaków na niej zabrakło ale trudno. Pragnę podziękować organizatorom i uczestnikom za wspaniałą prace propagującą naszą historie.

10 maja 2010 z 09:17 #8361
    senator
    Participant

Kawaleria Narodowa

Załączniki:
    10 maja 2010 z 10:00 #8362
    Pedro
    Participant

Nie zdobyli armaty wczesniej żeśmy polegli :bye:

Załączniki:
    10 maja 2010 z 20:52 #8363
    Darek Grenadier
    Participant

W tą sobotę i niedziele odbyła się impreza pod Racławicami. Szkoda że Polaków na niej zabrakło ale trudno. Pragnę podziękować organizatorom i uczestnikom za wspaniałą prace propagującą naszą historie.

Ja na przykład i wiele osób z „środowiska” dowiedziało się, że jednak impreza jest dopiero w zeszłym tygodniu. Trudno spodziewać się, że przyjadą ludzie skoro nic nie wiedzą o imprezie. A szkoda bo też miałem ochotę. Pozdrawiam 🙂

10 maja 2010 z 22:10 #8365
    senator
    Participant

Prusacy byli jak zwykle w formie :haha:

Załączniki:
    11 maja 2010 z 13:30 #8371
    Koroniarz
    Keymaster

Ja na przykład i wiele osób z „środowiska” dowiedziało się, że jednak impreza jest dopiero w zeszłym tygodniu. Trudno spodziewać się, że przyjadą ludzie skoro nic nie wiedzą o imprezie. A szkoda bo też miałem ochotę. Pozdrawiam

Dramatyczne wydarzenia ostatniego miesiąca zasadniczo wpłynęły na skalę przedsięwzięcia, co przejawiło się m.in. wielokrotnym zmniejszeniem budżetu, a groziło wręcz odwołaniem całości. W tej sytuacji zgłoszenia zostały ograniczone do otrzymanych w ślad za grudniową informacją. Wrażenie organizatora po pierwszej rekonstrukcji jest jednak ze wszech miar pozytywne i zapowiada przedsięwzięcie w pełnej skali w 2011 roku.

Zdjęcia dostępne są m.in. tutaj: http://picasaweb.google.pl/pawelwawrzen … directlink

Pozdrawiam!

12 maja 2010 z 00:09 #8372
    senator
    Participant

Chce złożyć wielki ukłón w kierunku miejscowej młodzieży, która biorąc pierwszy raz udział w tego typu imprezie staneła na wysokości zadania i pewne braki w umundurowaniu i wyposażeniu, nadrobiła ogromnym zapałem i świetną grą aktorską. Przy niewielkiej pomocy z zewnątrz w następnym roku będą w stanie uzupełnić braki osobowe spowodowane nieobecnością doświadczonych rekonstruktorów.

12 maja 2010 z 00:45 #8373
    senator
    Participant
    12 maja 2010 z 18:58 #8383
    DarekDarek
    Participant
    12 maja 2010 z 23:50 #8390
    pablo
    Participant
    13 maja 2010 z 15:01 #8396
    Horhe
    Participant

W tą sobotę i niedziele odbyła się impreza pod Racławicami. Szkoda że Polaków na niej zabrakło ale trudno

Myślę, że następny rok będzie bardziej owocny. Jak na debiut i tak wyszło super,a do 2014 roku impreza nabierze rozmachu i wzrośnie frekwencja :bye:
    Będzie jak na rysunku Orłowskiego, byleby w gie-esie kos nastarczyło.

13 maja 2010 z 16:39 #8397
    senator
    Participant

Na rysunku Orłowskiego widzę że jest już Pedro :haha:

22 maja 2010 z 23:30 #8425
    DarekDarek
    Participant
    24 stycznia 2011 z 21:17 #9032
    Anula
    Participant

Widzę, ze temat jest już nieświeży, lecz muszę o to zapytać. Czy wiesz ktoś jak mogę oglądnąć zdjęcia z Racławic 2010 na Picassie w podanym przez zacne grono linku? Potrzebne są mi także one do mojej pracy na WOK (Wiedza O Kulturze) a tymczasem wyskakuje mi informacja, że album jest niedostępny. Jeżeli ktoś by wiedział to bardzo prosiłabym o pomoc albo przysłanie mi tych zdjęć (jeżeli je państwo posiadają).

4 kwietnia 2011 z 16:52 #9667
    Krzysztof63
    Participant

Jest w tym roku w ogóle impreza?

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.