Nowa galeria na forum

• 11 stycznia 2007 z 00:17 #3610
    Koroniarz
    Keymaster

Dodałem na forum galerię Księstwo Warszawskie z ilustracjami Chełmińskiego. To już druga, po I Rzeczypospolitej i grafikach Harasimowicza. Kolejne w drodze. Zapraszam do oglądania Albumu i proszę o opisy w komentarzach, bo czasu brak, by to wszystko samojeden ogarnąć!

11 stycznia 2007 z 00:32 #3611
    Krzysztof Polak
    Participant

a galerii forumowiczów nadal brak :]

11 stycznia 2007 z 00:46 #3612
    Koroniarz
    Keymaster

W tej chwili zmagam się z organizowaniem podkategorii. Sprawdź jednak ponownie, bo według mnie, jako bywalec na forum (tj. powyżej 50 wypowiedzi) powinieneś już być w stanie dodawać galerię użytkownika :ironman:

11 stycznia 2007 z 01:11 #3613
    Krzysztof Polak
    Participant

Niestety, przy wejściu w zakladkę „albumy użytkowników” pojawia sie info że „galerie prywatne [są] wyłączone” :ops:

A`propos – ale nwoy układ galerii jest troche nieprzejżysty

np.

Księstwo Warszawskie……….. podkategorie
    ———————-
    Chełmiński
    ———————-
    Królestwo Polskie……………….podkategorei
    ———————-

Wygląda to tak, jakby Hrasimowicz czy Chełmi[bński byli galeriami równożędnymi z Księstwem czy Rzplitą… Troszkiem to nietenteges, logiczne.[/b]

11 stycznia 2007 z 01:14 #3614
    Koroniarz
    Keymaster

Niestety, przy wejściu w zakladkę „albumy użytkowników” pojawia sie info że „galerie prywatne [są] wyłączone”

Powalczę z tym jutro: sprawdź z rana. Co się tyczy drugiej z poruszonych spraw, to czytamy ze zrozumieniem:

W tej chwili zmagam się z organizowaniem podkategorii.

]:)

11 stycznia 2007 z 01:46 #3616
    Krzysztof Polak
    Participant

Mea culpa :shy:

Poza tym podkategorie chyba juz działąją :haha:

12 stycznia 2007 z 01:09 #3622
    Koroniarz
    Keymaster

Dodałem grafiki Gembarzewskiego, a do powstania listopadowego Józefata Ignacego Łukaszewicza. Mam jeszcze trochę do skanowania, więc w miarę czasu będę je uzupełniać.

13 stycznia 2007 z 02:48 #3627
    Krzysztof Polak
    Participant

Jaka to szkoda, bładz dziejowy itp., że Księstwo nie miałos wojego Łukasiewicza… ten szczegół, ta perfekcja… BUUUUUUUUUUUUUU!!!! Nic tylko Kosiński i ten tam drugi ;D

5 października 2011 z 09:46 #10114
    Anonimowy

I’ve additional to forum gallery with illustrations of the Domain of Warsaw Che?min’ski. This is the secondment, after the Ordinal Republic and graphics Harasimowicz. Further on the moving. Consider escaped to view Album and ask for names in the comments, because I demand the experience to dig it all samojeden!At this dimension, struggling with the organization of subcategories. But arrest affirm, because according to me, as a facility avatar (ie, solon than 50 statements) should already be healthy to add soul room .I supplemental graphics Gembarzewskiego, and the November Uprising Józefat Saint Lukaszewicz. I hit many solon to picture, so as far as minute present be.

Pontiac Power Steering Gear Box

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.