Kampania 1812 w Rosji

• 18 października 2011 z 14:45 #10131
    Maciek M
    Participant

Znana jest już data bitwy w Smoleńsku. Jest to: 03.08-05-08.2012. Co do Borodino jeszcze nic konkretnego nie wiadomo ale tam podobno bywa niezły b… Nasi znajomi z Rosji podesłali mi taki link: http://s017.radikal.ru/i430/1110/67/564da740cf25.jpg
    Widać tam jakieś bramki z wykrywaczem metalu i mundurowych. Coś jest nie tak chyba. Czekam na dalsze informacje, które będę zamieszczał także formum SAD Arsenał.
    Pozdrawiam. Maciek

19 października 2011 z 00:18 #10132
    Adam Zwoiński
    Participant

Jestem ciekaw kto będzie chętny pojechać do Smoleńska. Inscenizacja odbywa się tam zresztą co roku.
    Byłem nawet w posiadaniu formularza zgłoszeniowego na zeszłoroczną edycję, myśle iż dałoby się załatwić na ten rok

21 października 2011 z 11:40 #10136
    Maciek M
    Participant

Wstępnie deklaruje się kilka osób z artylerii. Miało byc zorganizowane spotkanie przedstawicieli klubów w celu skoordynowania działań zwiazanych z kampania 1812 w Rosji, ale jakoś na razie panuje w tym temacie cisza. Jesli sprawa nie wyjasni się w przeciagu kilku tygodni to poprostu SAD samodzielnie zaplanuje sobie trasę „koncertową” po Rosji bo znając realia papierologiczne to raczej załatwianie wiz trochę potrwa a trzeba też załatwić transport i bumagi na własciwie wszystko co sie tam wwozi za wyjątkiem współczesnych ciuchów. Tak przynajmniej radzili mi koledzy z Białorusi i Rosji.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.