Albuera 2011

• 17 maja 2011 z 11:58 #9821
    odol
    Participant

A ja straciłem namiot. Jest podpisany nazwiskiem: ODOLCZYK.
    Bardzo proszę o sprawdzenie komu się zaplątał i infomację tutaj, lub pod 501 016 273

Dziękuję

17 maja 2011 z 14:41 #9822
    Sławek
    Participant

– Ciekawe, czy w Hiszpanii są również dziennikarze, którzy „wieszają psy” na rekonstrukcji historycznej…?

Nawet bardziej niż u nas. W rekonstrukcji widzą propagację przemocy.

18 maja 2011 z 00:35 #9823
    Adam Zwoiński
    Participant

Udało mi się dziś umieścić mój filmik z bitwy na Wrzuta.pl. Niestety prześladował mnie pech, zmontowałem już także filmik z Racławic ale przez cały dzien po kolei YT i Dailymotion odrzucał oba filmy w końcu udało mi się. Na początek Wrzuta.pl stąd kiepska jakość. Pod koniec tyg. spróbuje wrzucić filmy na YT i Dailymotion, do zmontowania pozostał jeszcze film z biwaku w Albuerze oraz z Paryża. Zapraszam

Wiadomość z ostatniej chwili : UDALO SIĘ !!!, prosze poniżej film w lepszej jakości na Dailymotion – Albuera 2011

http://www.dailymotion.pl/video/xircwn_albuera-bitwa-2011_travel

oraz z Racławic :

Dziś w nocy przesłałem filmik z obozu, zapraszam

23 maja 2011 z 09:56 #9831
    senator
    Participant

Bohaterowie ostatniej akcji

Załączniki:
    26 maja 2011 z 08:56 #9843
    schab
    Participant

Witam

Wpierw chciałem podziękować za bardzo przyjemny wyjazd. Organizacja na najwyższym poziomie, wspaniałe towarzystwo i bardzo fajna bitwa. Na prawdę było super!!!

Co do koców to pewnie są u mnie. Złapałem na szybkości wszystkie luźne, szare koce, bo widziałem, że lansjerzy i szwolerzerowie mają swoje poprzypinane do siodeł, więc Michał musimy się jakoś ustawić na odbiór.

Pozdrawiam
    Schab

26 maja 2011 z 12:37 #9844
    Koroniarz
    Keymaster

Namiot też się znalazł. 7-ka przekazała go Krzyśkowi i jest teraz w składziku SAD do odebrania. Sam domykam teraz ostatnie kwestie formalne i mam zamiar napisać słów parę na stronę Arsenału. Wciąż też spływają do mnie kolejne zdjęcia. Dziękuję już lansjerom, kajotowi, p. Beacie Michoń z Albuery, oraz Piotrowi Żurkowi z SAD za przebogatą kolekcję, która z niebywałą siłą rozpala wyobraźnię na nowo.

Artykuł z wyborem opracowań ma się również pojawić w Nowym Przeglądzie Kawaleryjskim, oraz biuletynie UdsKiOR ‚KOMBATANT”.

Pozdrawiam i raz jeszcze wszystkim dziękuję!

27 maja 2011 z 11:58 #9847
    Michał Majewski
    Participant

No.. nareszcie zaczęły się jakieś dobre wiadomości

27 maja 2011 z 13:55 #9848
    Remigiusz Pacer
    Participant

A kulbaki nie zgniły/zapleśniały?
    Takie mokre pojechały…

27 maja 2011 z 22:51 #9849
    senator
    Participant

są całe 🙂

4 czerwca 2011 z 17:19 #9860
    Koroniarz
    Keymaster

Wreszcie znalazłem nieco czasu by posortować zdjęcia. Szybki wybór w naszej cyfrowej galerii w albumie 1811 Albuera. Artykuł z kompletem zdjęć, również na stronie głównej:  Zapraszam do lektury :bye:

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.